Platba v pokladně

Před nákupem si pečlivě pročtěte nákupní řád. V případě, že jste nenalezli informaci, kterou jste hledali, nás kontaktujte.

Možnosti platby

Nabízíme Vám několik možností, jak provést platbu.

  • online platební kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Platba 24, MojePlatba, ČSOB a další.)
  • bankovním převodem (číslo účtu, kam platbu zaslat, obdržíte ve faktuře, která vám bude zaslána automaticky ihned po odeslání objednávky): Proveďte platbu přímo na náš účet číslo 2001802282/2010 (Fio Banka). Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet. PO ODESLÁNÍ PLATBY PROSÍME O ZASLÁNÍ DOKLADU NEBO SCREENSHOTU O PROVEDENÉ PLATBĚ NA EMAIL casanovaroyalbeds@gmail.com.
  • na dobírku při převzetí zboží (kontaktujte nás pro více informací)

Online platba platební kartou (platba přes bránu GoPay: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Platba 24, MojePlatba, ČSOB a další.) 

Po přejití do naší pokladny vyplňte vaše dodací a fakturační údaje. Poté níže zaklikněte souhlas s Obchodními podmínkami. Dále klikněte na tlačítko OBJEDNAT, které vás přesměruje do platební brány GoPay, ve které máte možnost platbu uhradit online platební kartou, bankovním převodem, Google Play účtem, GoPay účtem, Premium SMS nebo m-platbou. Po úspěšném dokončení platby vás systém vrátí zpět na naši stránku a emailem vám přijde potvrzení objednávky spolu s fakturou. 

Rychlou odpověď na Váš dotaz získáte použitím našeho kontaktního formuláře.

0